Zaznacz stronę

Zastanawiasz się, czym jest inteligentny dom? Przeczytaj poniższą historię i doświadcz wizji przyszłości! Instalator Automatyki Domowej INAMO pomoże Ci zrealizować marzenie o inteligentnym domu.

Inteligentny dom XXI wieku – wizja przyszłości dostępna już dziś

Dzwoni budzik, a rolety sterowane „Roller Shutterem” otwierają się. Pokój zalewa złote światło wschodzącego słońca. Wychodzisz z łóżka, temperatura powietrza jest przyjemna, zadbał o to „The Heat Controller”, który rozgrzewał pomieszczenie od 3 godzin.

Idziesz do łazienki, po ciepłej podłodze. Otwierasz drzwi, a prosta scena posługująca się „Door/Window Sensor” oraz „Single Switchem” zapala za ciebie światło, zgasi je gdy wyjdziesz.

Bezpieczeństwo

Na dole dzieci już buszują w kuchni, a twoja żona nastawia pranie. Nie boisz się pożaru czy zagrożenia tlenkiem węgla CO. „Smoke Sensor” i „CO Sensor” stoją na straży, a „Flood Sensor” ostrzeże Cię przed zalaniem. Po skończonym śniadaniu wychodzicie z domu. Włączasz alarm i zamykasz drzwi wejściowe.

Polecamy serwis branżowy www.cododomu.pl, gdzie znajdziecie wiele nowości z automatyki domowej.

Wygoda

Niestety zapomniałeś wyłączyć wszystkie światła i zamknąć rolety, a żona podpowiada, że nie odłączyła czajnika. To nic! Jednym przyciskiem w telefonie aktywujesz scenę „Pusty dom”. Dzięki temu wyłączają się wszystkie światła, zamykają rolety, wyłączają się urządzenia wpięte do „Wall Plugów”.

Oszczędność czasu i pieniędzy

“The Heat Controller” zmniejsza temperaturę w domu, aby zaoszczędzić energii na czas waszej nieobecności, przed waszym powrotem znowu ją podniesie dla utrzymania domowego komfortu. Masz kontrolę nad całym domem, nic Cię nie zaskoczy. Inteligentny Dom to wizja przyszłości – dostępna już dziś!

Przekonaj się, jak lekko i przyjemnie może wyglądać Twoje życie. Instalator Automatyki Domowej pomoże Ci wdrożyć system Fibaro. Stwórzmy razem inteligentny dom!

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń jeszcze dziś:

605-522-655

mlotekbartosz@inamo.pl

[Głosów: 1   Average: 5/5]