Zaznacz stronę

Instalator Automatyki Domowej

 

INAMO – Dlaczego my?

Firma Inamo – Bartosz Młotek powstała w 2019 roku. Specjalizuje się w automatyce domowej. Instalator Automatyki Domowej zainstaluje i skonfiguruje system Inteligentny Dom.

Właściciel firmy – Bartosz Młotek 

Pan Bartosz Młotek jest inżynierem automatyki i robotyki. Ukończył Politechnikę Śląską na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Posiada bogate doświadczenie jako programista sterowników PLC w branży automatyki przemysłowej. Odbył szereg wyjazdów służbowych do fabryk w Hiszpanii, Niemczech oraz Anglii, które ugruntowały jego wiedzę
i doświadczenie.

Automatyka domowa jest jego pasją. W domowych innowacjach widzi przyszłość, która korzystnie wpłynie na życie rodzinne i wygodę Polaków. Pan Bartosz to instalator automatyki domowej. Firma INAMO wdroży system Inteligentny Dom na terenie Rybnika, Wodzisławia, Pszczyny i okolic.

Zachwycające możliwości zarówno banalne, jak sterowania oświetleniem czy roletami po bardziej zaawansowane, jak przystosowanie domu do warunków pogodowych czy nadzór nad nim z drugiego końca świata skłoniła mnie do przeniesienia się z fabryk samochodów do domów klientów. Liczę na państwa zaufanie i chęć współpracy.

Bartosz Młotek,
właściciel firmy INAMO
Instalator Automatyki Domowej

Zapraszam do współpracy

605-533-655

mlotekbartosz@inamo.pl

2 + 1 =

[Głosów: 1   Average: 5/5]